אתרי הכרויות מומלצים

הכרויות

בזכות האינטרנט של ימינו, אתרי הכרויות רבים ורשתות חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר, אנחנו יכולים לשמור על קשר בקלות עם החברים הקרובים והאהובים שלנו.

הכרויות ברשת זהוי הדרך הכי פופולרית להכיר בן / בת זוג לחיים כיום, ישנם מאות אתרי הכרויות און ליין בישראל עד שיכול להיות שקשה לכם להחליט לאיזה אתר להירשם.

כאן באתר הכרויות בחינם, תמצאו רשימה של אתרי הכרויות מומלצים וטובים למטרת מציאת אהבה ונישואין, כמו גם למטרות חד פעמיות למיניהן.

לרשותכם אתרי היכרויות מצליחים ונחשבים לפנויים פנויות, לחילוניים / דתיים / מסורתיים, אקדמאיים, סטודנטים, בני נוער, לגילאי 50+, לנשים בלבד, לעדות ולמגזרים שונים בכל טווחי הגילאים ועל פי העדפות אישיות.

מאות אלפי נשים וגברים מחפשים זוגיות און ליין בישראל בכל יום, הזמן שלך להכיר אהבה לחיים ברשת מתחיל עכשיו! היכון, הכן, צא...

אתרי הכרויות בחינם

רשימה של אתרי הכרויות מומלצים בישראל

להלן רשימה של אתרי הכרויות מומלצים המיועדים למטרות לא מחייבות כגון הכרות, מפגשים והנאה וכן אתרים טובים לחיפוש אחר קשר רציני, זוגיות ואהבה, חלקם חינמיים וחלקם בתשלום סמלי במטרה להקים בית בישראל

Lovely

אתר הכרויות Lovely (לאבלי) מספק מאגר עצום של אנשים, גברים ונשים בכל הגילאים המעוניינים למצוא קשר רציני לטווח ארוך, בן זוג או בת זוג לחיים וכן למטרות חד פעמיות לא מחייבות למיניהן.

המשך »

שניים שהם אחד

שניים שהם אחד (2become1) הוא אתר הכרויות לדתיים, חרדים ושומרי מסורת שמטרתו לעזור לגברים ונשים מהמגזר הדתי למצוא שידוך / זוגיות מתאימה ולהקים בית בישראל.

המשך »

Okcupid

Okcupid. אתר הכרויות אוקיי קופיד הוא אחד מהאתרים המצליחים ביותר בעולם בתחום ההיכרויות, אשר מיועד לעזור במציאת בן/בת זוג על פי בחירת מאפיינים.

המשך »

שליש גן עדן

שליש גן עדן (Date 4 Dos), הידוע גם בכינויו "השליש" הוא אתר הכרויות ושידוכים לדתיים ולשומרי מסורת, והוא אחד מבין אתרי ההיכרויות הגדולים והמרכזיים בישראל למגזר הדתי / מסורתי / חרדי.

המשך »

נפגשים

נפגשים (Nifgashim) הוא אתר הכרויות חינמי, ההרשמה לאתר ללא תשלום חודשי + האתר מציע אימות פרופיל באמצעות פייסבוק, אתר נפגשים הוא מהמצליחים והמבוקשים ביותר כיום בארץ.

המשך »

Love me

Love me (לאב מי) הוא אחד מאתרי ההיכרויות המובילים בארץ למציאת אהבה אמיתית וקשר רציני, באתר ניתן לצפות בתמונות של חברי הקהילה ולהכיר מגוון גדול של עשרות אלפי פנויים ופנויות בכל הגילאים, ההרשמה לאתר לאב מי נעשית בחינם.

המשך »

JDate

JDate (ג'יי דייט)הוא אתר הכרויות בינלאומי, גדול ואיכותי המיועד למציאת אהבה וקשר רציני בקרב קהילת היהודים (J = Jew) והינו אחד מאתרי ההיכרויות המובילים בעולם כולו אשר מיועד ליהודים.

המשך »

אלפא

אלפא (Alpha) אתר הכרויות לאקדמאים ולקרייריסטים, האתר מציע שירות הכרויות נוח ומקצועי שמזמין להצטרף ולהכיר אנשים חדשים.

המשך »

החצי השני

החצי השני (OnlyU) הוא אתר הכרויות לאקדמיים ולסטודנטים, באתר ניתן להכיר רווקים ורווקות בעלי השכלה גבוהה, ההרשמה לחצי השני היא בחינם. אתר הכרויות החצי השני מציע מנוע חיפוש נוח על פי מין וטווח גילאים ומציג התאמות רלוונטיות, מעל 92,000 חברים כבר נרשמו למנגנון ההיכרויות של בחצי השני.

המשך »

קלאב 50 הכרויות

קלאב 50 הכרויות (Club 50) הינו אתר הכרויות לגברים ונשים פנויים ופנויות בגילאי חמישים פלוס, ההרשמה לאתר היא בחינם, ניתן להירשם לאתר חינם באמצעות חשבון הפייסבוק או בהרשמה רגילה עם כתובת דואר אלקטרוני.

המשך »

Ahlam

Ahlam (אחלאם) הינו אתר הכרויות המיועד למגזר הערבי בלבד בישראל והוא אתר הכרויות ערבי רב עוצמה

המשך »

קישורים לאתרי הכרויות מומלצים

להלן רשימת קישורים להרשמה ישירה באתרי ההכרויות המבוקשים ביותר בישראל.

אתרי הכרויות לפנויים פנויות

למגזר הדתי

למגזר הרוסי

לגילאי 50 פלוס

אתרי הכרויות

מאחר ואתם כאן סביר להניח שאתם רווקים או גרושים אשר מחפשים בן / בת זוג לחיים ורוצים למצוא אהבה וקשר ארוך טווח - אם כך הגעתם למקום הנכון! כאן בהכרויות בחינם אנחנו מאמינים בכך שכל אדם בישראל יכול למצוא את אהבתו האמיתית, הנשמה התאומה שלו. יחד עם זאת, מובן לנו שהיא לא תיפול מהשמיים, מי שמחשתוקק לאהבה חייב לפעול על מנת להשיג אותה.

כלל חשוב במציאת הפרטנר המושלם הוא לא להתייאש והעיקר להאמין שהוא או היא יגיעו בזמן הנכון וברגע הנכון, כי אין דבר העומד בפני הרצון. חשוב תמיד לחשוב חיובי ולהביט קדימה אל עבר עתיד מתוק של חיי זוגיות רומנטיים ומאושרים. אנו מאחלים לכם המון הצלחה במציאת האהבה החדשה שמחכה לכם ממש כאן מעבר לפינה.